Wzory (Patterns)

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich wzorów szydełkowych. Jeśli będziecie mieć jakiekolwiek pytania lub uwagi zapraszam do komentowania pod poszczególnymi wpisami lub innej formy kontaktu.

Wzory zwykle staram się umieścić w dwóch wersjach językowych tj. polskiej i angielskiej. Jednakże, z doświadczenia wiem, że wielu osobom łatwiej jest posługiwać się terminologią angielską. Jest ona prostsza i lepiej usystematyzowana od tej polskiej, w której występuje więcej wieloznaczności i nieporozumień. Nie ukrywam, że mnie również łatwiej pracuje się z wzorami angielskimi. Pisząc wzory, również piszę je od razu po angielsku. Dlatego nawet te w polskiej wersji językowej które znajdziesz na tej stronie posługują się angielskimi skrótami. Ale nie martw się! Każdy wzór zawiera legendę i objaśnienie. Zarówno mniej jak i bardziej doświadczeni szydełkujący nie powinni mieć problemów z ich odczytaniem. Jeśli zaś chodzi o bardziej rozwinięte opisy we wzorach dotyczące nieco bardziej skomplikowanych czynności, znajdziesz je zarówno po polsku jak i po angielsku. W tym miejscu, jeśli chodzi o rozwinięte opisy po angielsku, proszę o wyrozumiałość 🙂 cały czas pogłębiam umiejętność posługiwania się tym językiem.

LISTA WZORÓW:

Freddy – Mug Cozy

NosfeRATu

AMI Fusilli – Crochet Toys For Newborn / Zabawki Dla Niemowląt

WOOLLKY – The Forrest Troop

Mouse – WOOLLKY – The Forrest Troop

Fox – WOOLLKY – The Forrest Troop

Deer – WOOLLKY – The Forrest Troop

Racoon – WOOLLKY – The Forrest Troop

Bunny – WOOLLKY – The Forrest Troop

Owl – WOOLLKY – The Forrest Troop

Cthulhu 

Wszystkie znajdujące się tutaj wzory są wymyślone przez Celinę Bagińską. Nie wyrażam zgody na umieszczanie ich na innych stronach. Jeśli podobał Ci się któryś wzór i chciałbyś posłać go dalej, proszę zrób to tylko poprzez umieszczenie linka do mojego bloga (www.babayaga.com.pl) lub profilu na ravelry.com Nie przedstawiaj wzorów jako swoje. Nie sprzedawaj rzeczy wykonanych wg darmowych wzorów.